Medarbetare

Vi drivs av att anta utmaningar och är starkt engagerade i alla våra projekt. Verksamheten baseras på laganda där vi stöttar och kompletterar varandra utifrån kunskap och behov. På Blomqvist & Tham är vi lika men också unika.

Det är våra medarbetare som gör skillnad i projekten.

Eva Blomqvist

VD, Projektledare
mail

eva.blomqvist@blomqvist-tham.se

tel

070-573 19 16

Mona Tham

Projektledare
mail

mona.tham@blomqvist-tham.se

tel

070-573 19 17

Stefan Norgren

Projektledare
mail

stefan.norgren@blomqvist-tham.se

tel

070-573 15 01

Fredrik Lekström

Projektledare
mail

fredrik.lekstrom@blomqvist-tham.se

tel

070-656 60 17

Johan Skansen

Projektledare
mail

johan.skansen@blomqvist-tham.se

tel

070-573 42 18

Catarina Ramfelt Hagman

Projektledare
mail

catarina.hagman@blomqvist-tham.se

tel

070-573 19 94

Arsham Afshari

Projektledare
mail

arsham.afshari@blomqvist-tham.se

tel

070-656 60 14

Sara Zhouson

Projektledare
mail

sara.zhouson@blomqvist-tham.se

tel

070-272 26 90

Maria Regberg

Projektledare
mail

maria.regberg@blomqvist-tham.se

tel

070-402 47 73

Bertil Olsson

Projektledare
mail

bertil.olsson@blomqvist-tham.se

tel

070-565 83 60

Berhem Ölcer

Projektledare
mail

berhem.olcer@blomqvist-tham.se

tel

070 573 01 72

Klara Bergman

Projektledare
mail

klara.bergman@blomqvist-tham.se

tel

070-573 01 70

Vill du jobba hos oss?

Är du en engagerad projektledare som alltid sätter kunden i fokus? Skicka gärna in en spontanansökan!