Medarbetare

Vi drivs av att anta utmaningar och är starkt engagerade i alla våra projekt. Verksamheten baseras på laganda där vi stöttar och kompletterar varandra utifrån kunskap och behov. På Blomqvist & Tham är vi lika men också unika.

Det är våra medarbetare som gör skillnad i projekten.

Fredrik Lekström

VD, Projektledare
mail

fredrik.lekstrom@blomqvist-tham.se

tel

070-656 60 17

Eva Blomqvist

Projektledare
mail

eva.blomqvist@blomqvist-tham.se

tel

070-573 19 16

Mona Tham

Projektledare
mail

mona.tham@blomqvist-tham.se

tel

070-573 19 17

Stefan Norgren

Projektledare
mail

stefan.norgren@blomqvist-tham.se

tel

070-573 15 01

Arsham Afshari

Projektledare
mail

arsham.afshari@blomqvist-tham.se

tel

070-656 60 14

Maria Regberg

Projektledare
mail

maria.regberg@blomqvist-tham.se

tel

070-402 47 73

Klara Bergman

Projektledare
mail

klara.bergman@blomqvist-tham.se

tel

070-573 01 70

Bertil Olsson

Projektledare
mail

bertil.olsson@blomqvist-tham.se

tel

070-565 83 60

Viktor Dahmberg

Projektledare
mail

viktor.dahmberg@blomqvist-tham.se

tel

070-573 04 18

Catarina Hagman

Projektledare
mail

catarina.hagman@blomqvist-tham.se

tel

070-573 19 94

Sofia Swärd

Projektledare
mail

sofia.sward@blomqvist-tham.se

tel

070-090 99 38

Vill du jobba hos oss?

Är du en engagerad projektledare som alltid sätter kunden i fokus? Skicka gärna in en spontanansökan!